DHOME TRESHE

Me Ballkon & Pamje nga Deti

Dhoma Treshe ka nje krevat dopio dhe nje tek. Permban ballkon dhe te gjitha lehtesirat e tjera si: frigorifer, tavoline, tualet, TV Plazma etj.

FACILITETE

Facilitete ne Dhome

REZERVO

REZERVO